Emaxxs.cz je ukončený. Najdete nás v nové firmě Agleia.

SPONZORSKÝ PROGRAM

Získejte slevu 50 Kč pro Vás a Vaše přátele doporučením našeho obchodu EMAXXS.CZ!

Je to rychlé a snadné. Stačí pouze vyplnit jména a e-maily Vašich přátel do předem připravených polí. Jejich údaje nebudou zneužity, ani dále předávány.

Když jeden z nich uskuteční alespoň 1 objednávku, on/ona a vy obdržíte slevový kupon v hodnotě 50,- Kč

Zakázané je vytvářet nové či jakékoliv další osobní účty zákazníka stejnou osobou, s pomocí jiných emailových účtů, za účelem získání Slevového kuponu či dalších možných výhod vyplývajících z podmínek EMAXXS.CZ, veškeré potvrzené úmyslné zneužívání řešíme s Policií ČR.

 

Jako zabezpečení a opatření proti těmto možným podvodům a zneužitím je v našem internetovém obchodě nastavené takto:

v případě jasné identifikace podvodu budou příslušní zákazníci vyzváni k elektronické konzultaci pro vysvětlení, pokud nebude vysvětlení dostačující, nebo odpověď neobdržíme vůbec (do 24 hodin), budou související uživatelské účty, pro tento internetový obchod, zablokovány a vedeny v interní sekci obchodu "Black list" (dle zákonu 101/2000 Sb.), až do odvolání, podáno trestní oznámení. 

 

Slevové kupóny nejsou nárokovou položkou. Není možné vymáhat jejich hodnotu v hotovostně ani jakoukoliv jinou náhradou, například při vypršení jejich platnosti, zrušení nebo zablokování účtu a nebo při změně firemní politiky provozovatele ve vztahu k uvedeným benefitům. Kupon je nepřenositelný, nedarovatelný, ani nijak přepisovatelný na jiné či další osoby (náleží vždy té osobě, která vlastní osobní účet v našem obchodu EMAXXS.CZ.

 

NAJDETE HO: MŮJ ÚČET/SPONZORSKÝ PROGRAM

Doporučíte-li EMAXXS.CZ kamarádovi, kolegovi či kolegyni, rodině, případně jakékoliv další osobě, která Vás následně při své registraci uvede jako svého "Sponzora" (viz. níže) a následně kdykoliv v budoucnu provede objednávku v minimální výši (viz. níže), získáváte po uhrazení této objednávky, Slevový kupon v hodnotě 50,- Kč.

 

Doporučené osobě o této skutečnosti zašleme informaci emailem a pokud se stane na základě Vašeho doporučení registrovaným zákazníkem EMAXXS.CZ do kolonky "Název sponzora" - uvedené nejníže ve zmiňovaném registračním formuláři jeho/její osobní registrace, a s poslední podmínkou provedení JEDNÉ objednávky a splní podmínky je Vám automaticky vygenerován slevový kupón v nominální hodnotě 50,- Kč, např. za 3 doporučené osoby, které splní podmínky dostanete tři slevové kupony v celkové výši 150,- Kč, které jsou Vaše a můžete je ihned uplatnit na další nákupy. 

Doporučit můžete najednou až 5 Vašich přátel. A to se vyplatí Vám i jim! Především proto, že všemi nákupy sbírají naši zákazníci "věrnostní body", které lze kdykoliv přeměnit do podoby Slevového kuponu, který lze ihned použít při jakékoliv následující objednávce, nakoupit zboží zlevněné v různých akcích.

Slevové kupony se uplatňují na celou objednávku! 

 

Doporučit můžete i několik zákazníků!

Pro přistoupení ke sponzorskému programu (čili se stát sponzorem) je zapotřebí mít vytvořenou objednávku.

Příklad:
Pokud provede objednávku jen jeden z Vašich sponzorovaných kamarádů, odpoví na Vaši pozvánku sponzorského programu, tak náš systém Vám automaticky vygeneruje "Sponzorský kupon" ve výši 50,- za každého Vašeho doporučeného kamaráda, který splní všechny podmínky pro přidělení slevového kuponu ve výši 50,- Kč. Sponzorský kupon má platnost přesně 1 rok od data první registrace doporučeného zákazníka.

 

Jak se stát sponzorem?

Každý kdo provede minimálně jednu objednávku, má povoleno obeslat své přátelé a stává se tak automaticky "Sponzorem". Odeslání Vašich doporučení je možné provést v sekci "Sponzorský program", který se nachází v každém otevřeném osobním uživatelském účtu zákazníka. Tato sekce, po vyplnění emailových adres, křestních jmen, příjmení a následném stisknutí tlačítka "Potvrdit", odešle emailové pozvánky na Vámi vložené emailové adresy.
Náhled odesílaného/-ých emailu/ů je možné zobrazit v sekci "Sponzorský program".

Platnost Slevového kuponu je 1 rok od data první registrace, v případě nového zákazníka, resp. doporučeného zákazníka.

 

Jak využít a aplikovat slevu?

Pokud budete plánovat využít ať už jakýkoliv slevový poukaz, stačí jej zadat v následující objednávce "Nákupním košíkem", do kolonky, kde je možno vložit kod jakéhokoliv Slevového kuponu vygenerovného EMAXXS.CZ. Tento kupon obsahuje vždy krátký kód. Ten stačí přepsat či kopírovat (ze sekce "Slevové kupony" ve Vašem osobním účtu) a následně vložit do Vaší kterékoliv objednávky (dle platnosti Slevového kuponu). Naše Pokladna Vám na základě toho automaticky odečte výši příslušné slevy z kuponu, od výše Vaší objednávky (v Kč a nebo v %).

 

Jak zadat svého Sponzora?

Váš sponzor lze zadat jen a pouze při první registraci doporučeného zákazníka. Správné zadání provede tak, že ve své prvotní registraci uvedete i emailovou schránku svého sponzora (který Vám zaslal prostřednictvím EMAXXS.CZ. pozvánku s doporučením formou emailu.

 

Jelikož jsou veškeré registrace závislé a odvislé od emailové schránky, tak bez emailu či špatného zadání, není bohužel možné ani reálné (a to ani nijak zpětně) rozpoznat Vašeho sponzora a na základě toho nelze ani přiznat odměnu v podobě Slevového kuponu.
Po založení osobního účtu je možné opětovně editovat své osobní údaje v editaci osobních údajů v příslušném účtu konkrétního zákazníka (tato stránka s formulářem úzce souvisí se stránkou s formulářem pro registraci nového zákazníka - kde bylo možné zadat Vašeho sponzora), ale není možné v této sekci editovat svého sponzora, a to z důvodu bezpečnosti a z důvodu prvotního zadání sponzora.

 

Jak zjistit reakce svých doporučených osob?

Zjištění počtu sponzorovaných osob, kteří provedli či zatím neprovedli objednávku, naleznete v sekci Sponzorský program (pod záložkami Čekající Sponzorství a Sponzorované).