Emaxxs.cz je ukončený. Najdete nás v nové firmě Agleia.

VĚRNOSTNÍ PROGRAM

VĚRNOSTNÍ BODY

Jako poděkování za vaší věrnost obdržíte od nás body 1 BOD=8,- Kč, které můžete vyměnit kdykoli za slevový poukaz. Je to odměna pro registrované zákazníky. Slevové poukazy můžete použít při dalším objednávce, ale POZOR min. hodnota objednávky musí být 1000,- Kč! Za objednávku našich pobytů získá každý registrovaný zákazník přiměřený počet bodů. Doba platnosti bodů je 365 dní! 

 

Za co body obdržíte?

Body se automaticky přidělují u objednávek některých výrobků. Body obdrží jen registrovaný zákazník. Celkový přehled získaných bodů naleznete po přihlášení v sekci Můj účet - Mé věrnostní body.

 

Kolik bodů získáte?

Počet získaných bodů záleží jen na výši objednávek výrobků. V každém detailu výrobku je uvedeno, kolik bodů získáte za konkrétní zboží. Pokud u položky není napsán počet bodů, položka není zvýhodněná získáním tohoto bonusu. Pro získání bodů je nutné se přihlásit. 

Jak body použijete?

Věrnostní body z vašich objednávek musíte vyměnit za slevový kupon. Jinak je neuplatníte. To lze provést po přihlášení v sekci MŮJ ÚČET/MÉ VĚRNOSTNÍ BODY. Zde kliknete na Získat slevový kupon v hodnotě ... Kč. Uvidíte všechny kupony, které máte k dispozici nebo jsou již použité. Vygenerovaný slevový kód se vkládá při objednávce v sekci Košík. Po dokončení objednávky již nelze kód použít.

 

Kdy se mi přičtou body do mého účtu?

Věrnostní body se Vám přičtou až po dokončení Vaší objednávky. V případě storna nebo neuhrazení objednávky se body odečtou. V případě reklamace za objednávku se body stornují, pokud je reklamace formou vrácení peněz za objednávku. Pokud je objednávka reklamována, ale formou dodání nové objednávky, body zůstávají. Platnost kuponu je 1 rok od data objednání výrobku.

 

NAJDETE JE: MŮJ ÚČET/VĚRNOSTNÍ BOD

VB1.JPG
VB2.JPG

 

Kam zadávat během objednávky číslo slevového kupónu?

 

V případě otázek ohledně věrnostních bodů nás neváhejte kontaktovat.