Naleznete nás na dovezunakup.cz!!!

Emaxxs.cz je přestěhován v novém, ale ještě s rekonstrukce pokračuje. Zakázková výroba by měla být spuštěna na jaře 2018. Děkujeme za pochopení.

Materiály

VÝROBA-MATERIÁLY

zde uvádíme informace o materiálech, ze kterých vyrábíme naše výrobky:

 • 100% BAVLNA
 • 100% POLYESTER
 • 100% VLNA
 • směs BAVLNA/POLYESTER
 • 100% POLYAKRYL/AKRYL
 • směs VLNA/KRYL

 

 

Výplně:

 • 100% PES kuličky: 

  Jejich nadýchanost, objemovost a kvalita řadí kuličky extra na první místo v této kategorii. Jako náplň do polštářů a dalších lůžkovin slouží nejlépe ze všech 3 druhů PES kuliček. Složení: 100% polyesterové nízkotavné vlákno, dvoukomponentní vlákno, regulérní vlákno, antimikrobiální vlákno a vlákno na protiprachové částečky. Barva: extra bílá

 • 100% PES VATELÍN: 

  Mykaná střiž má extra objem a používá se jako základní výplň do hraček, sedáků, pro patchwork atd. Je velice vhodná pro alergiky. Složení: 100% polyesterová dutá vlákna, povrchově silanizovaná a spirálově tvarována. Barva:  bílá

 

PLETENÍ:

100% akryl 

SMĚS VLNA/AKRYL

100% POLYESTER

SMĚS POLYESTER/AKRYL

Důsledné řízení kvality a systematické laboratorní zkoušky na nejmodernějších laboratorních přístrojích zajišťují dodržování požadovaných technických parametrů příze a kvalitativních požadavků.

 

Údržba výrobků z bavlny,vlny,akrylu,mohéru,směsových a dalších přízí (doporučení):

Perte nejlépe v ruce či lázni (30-40°C), jemným mačkáním v pracím prostředku na vlnu. Máchejte ve vlažné vodě, pozor na prudké střídání teplot. Můžete použít avivážní prostředek, spíše doporučujeme používat Perwoll výrobky a jemu podobné. Vymačkáte vodu z výrobku, např. zabalením věci do froté ručníku. Výrobky sušte vytvarované, vodorovně položené na sušáku, posteli na froté ručníku apod. Nevytahujte mokrou pleteninu z vody násilně za její nějakou část. Hmotnost mokré pleteniny může výrobek zničit. Nesušte v sušičce, ani na ramínku. Neždímejte kroucením. chemicky nečistěte.

Výrobky s dřevěnými knoflíky dlouze nenamáčejte ve vodě. K dlouhému kontaktu s vodou, dřevěné knoflíky mohou popraskat a zkroutit se.

Zde uvádíme certifikace výrobků pletených a dětských výrobků od našich dodavatelů

      

 

Certifikace podle ČSN ISO 9001:2009. Certifikát Öko-Tex Standard zaručuje spotřebiteli, že na výrobu látek nebyly použity materiály škodlivé lidskému zdraví, a to v průběhu celého procesu výroby (suroviny, zpracované vlákno, barviva, potisk).

 

Jsme držiteli licence sdružení SOTEX k používání ochranné známky piktogramů.