Podzim-zima 2019/2020. !Novinka: zateplené rukavičky pro novorozence a batolata!

Nejprodávanější

Blog

Jak to všechno začalo....

Jak to všechno začalo....

mnoho lidí pokládá otázku, proč zrovna eMaxxs.cz. Kdo je to eMaxxs a proč eMaxxs.

Na začátku bylo slovo...Maxxs. Náš Maxxs, který dělal nejlepší pizzu v okolí a dal jméno restauraci Maxx´s pizza & burger. Protože restaurace měla bohatou nabídku nejen jídel, ale i různých italských produktů, rozhodli jsme se, že vznikne i eshop, který umožní zákazníkům si pochutnat na pravých italských pochutinách po celé ČR a SR. Byli jsme velice překvapeni, jaký to mělo úspěch, bohužel zboží bylo možno dovážet jen v zimních měsících.

Co, ale s obchodem po zbytek roku? Řekli jsme si, že ho vyplníme sortimentem ručních výrobků, které jsem tvořila. Lidem se i tyto výrobky moc líbili a proto jsme se rozhodli obohatit náš obchod o všechny možné výrobky, které lahodí oku, srdci a hlavně jsou velice praktické. Náš obchod eMaxxs se stal srdcovou záležitostí. Bohužel restaurace Maxx´s pizza & burger mezi tím byla uzavřena a Maxxs se rozhodl věnovat na plno Courierforyou.cz. Náš obchod, ale zůstal věrný své myšlence a rozvíjí se dále....

Současný tým, který tvoří eMaxxs, je skupinka maminek, která svoje umění předává prostřednictvím výrobků dále. Vše co se vyrábí, se vyrábí pro krásný pocit, radost a aby jsme udělali svět krásnější.

Doufáme, že se vám naše výrobky budou také líbit a stanete se vy majiteli našich eMaxxs dárečků.

Každý výrobek je označen a vyroben v ČR. Používáme zdravotně nezávadné materiály. každý výrobek, který není určen dětem do 3 let, je řádně označen.

V naší nabídce nalezenete pletené, háčkované, ručně šité, vyšívané, malované a papírenské výrobky. V brzské době bude otevřeno i zakázkové krejčovství a malířství. 

V průběhu roku chystáme speciální setkávání ve Zlíně a Praze, kde si můžete přijít podívat a vybrat z našich výtvorů sami osobně.

EMAXXS.CZ je skupina talentovaných osob, které tuto práci dělají, protože ji mají rádi a mají radost z každého spokojeného zákazníka. Každý zákazník, který si u nás zakoupí náš výrobek si nejen zakoupí jedinečnost, originalitu, kvalitu, ale hlavně věc, která má duši.

Doufáme, že budete všichni spokojeni a již nyní se těšíme na vaše objednávky.

Tým Emaxxs.cz

Přidat komentář

* Vaše jméno:
* Váš email: (nebude zveřejněn)
   Vaše stránky: (WWW vč. http://)
* Komentář:
Opište kód: