Jarní a letní zboží je naskladněno. Doufáme, že vás potěší jako nás.

Nejprodávanější

Blog

Jak to všechno začalo....

Jak to všechno začalo....

mnoho lidí pokládá otázku, proč zrovna eMaxxs.cz. Kdo je to eMaxxs a proč eMaxxs.

Na začátku bylo slovo...Maxxs. Náš Maxxs, který dělal nejlepší pizzu v okolí a dal jméno restauraci Maxx´s pizza & burger. Protože restaurace měla bohatou nabídku nejen jídel, ale i různých italských produktů, rozhodli jsme se, že vznikne i eshop, který umožní zákazníkům si pochutnat na pravých italských pochutinách po celé ČR a SR. Byli jsme velice překvapeni, jaký to mělo úspěch, bohužel zboží bylo možno dovážet jen v zimních měsících.

Co, ale s obchodem po zbytek roku? Řekli jsme si, že ho vyplníme sortimentem ručních výrobků, které jsem tvořila. Lidem se i tyto výrobky moc líbili a proto jsme se rozhodli obohatit náš obchod o všechny možné výrobky, které lahodí oku, srdci a hlavně jsou velice praktické. Náš obchod eMaxxs se stal srdcovou záležitostí. Bohužel restaurace Maxx´s pizza & burger mezi tím byla uzavřena a Maxxs se rozhodl věnovat na plno Courierforyou.cz. Náš obchod, ale zůstal věrný své myšlence a rozvíjí se dále....

Současný tým, který tvoří eMaxxs, je skupinka maminek, která svoje umění předává prostřednictvím výrobků dále. Vše co se vyrábí, se vyrábí pro krásný pocit, radost a aby jsme udělali svět krásnější.

Doufáme, že se vám naše výrobky budou také líbit a stanete se vy majiteli našich eMaxxs dárečků.

Každý výrobek je označen a vyroben v ČR. Používáme zdravotně nezávadné materiály. každý výrobek, který není určen dětem do 3 let, je řádně označen.

V naší nabídce nalezenete pletené, háčkované, ručně šité, vyšívané, malované a papírenské výrobky. V brzské době bude otevřeno i zakázkové krejčovství a malířství. 

V průběhu roku chystáme speciální setkávání ve Zlíně a Praze, kde si můžete přijít podívat a vybrat z našich výtvorů sami osobně.

EMAXXS.CZ je skupina talentovaných osob, které tuto práci dělají, protože ji mají rádi a mají radost z každého spokojeného zákazníka. Každý zákazník, který si u nás zakoupí náš výrobek si nejen zakoupí jedinečnost, originalitu, kvalitu, ale hlavně věc, která má duši.

Doufáme, že budete všichni spokojeni a již nyní se těšíme na vaše objednávky.

Tým Emaxxs.cz

Přidat komentář

* Vaše jméno:
* Váš email: (nebude zveřejněn)
   Vaše stránky: (WWW vč. http://)
* Komentář:
Opište kód: