Emaxxs.cz je ukončený. Najdete nás v nové firmě Agleia.

Blog

AKTUALITY ROK 2017

AKTUALITY ROK 2017

Rádi bychom vás informovali co náš čeká, nemine a právě probíhá.

Bohužel rekonstrukce prostor se protáhla déle, než jsme vás informovali a plánovali. Snad v létě 2017 už budeme fungovat. Zatím stále fungujeme provizorních prostorech. Tímto musíme poděkovat firmě RPM stav, která pracuje na tom, aby vše bylo dokonalé a dle našich představ.

Co plánujeme?

Jakmile budou nové prostory zrekonstruovány, budete moci si výrobky přijít vyzvednout i osobně, popř. se osobně podívat i na jiné, které se vám líbí, ale musíte je vidět, abyste se rozhodli, že budou právě vhodné vás. Jelikož práce je hodně, snažíme se náš tým rozšířit o pomocné síly, takže doufáme, že naše nabídka-aktuální v obchodě se rozroste. Emaxxs.cz se totiž zabývá nejen prodejem vlastních originálních výrobků, ale vyrábí i na zakázku. Za rok 2016 jsme obdrželi ocenění, za dobře odvedenou práci a jsme velice pyšní, že naše výrobky dělají radost nejen v ČR a SR, ale i ve světě, kam se také občas nějaký zatoulá.

Naším cílem je i pomáhat, takže další naší specialitou a tím, čím se lišíme od ostatních je, že pomáháme opuštěným a postiženým dětem. a to hlavně FOD-projektu Klokánek a v roce 2017 nás opět budete moci potkat na další akci, která bude právě směřovat na pomoc projektu Klokánek. A pokud se podaří udělat další sbírky jak pro Klokánka, ale i postižené děti, budeme mít obrovskou radost, že to co děláme, má smysl...protože Emaxxs.cz je zde pro vás všechny.

Těšíme se na vás na dalších setkání.

tým Emaxxs.cz

Přidat komentář

* Vaše jméno:
* Váš email: (nebude zveřejněn)
   Vaše stránky: (WWW vč. http://)
* Komentář:
Opište kód: