Vážení zákazníci, z důvodu znepřístupnění (chodník a cesta) k obchůdku, budou osobní objednávky a vyzvednutí zboží zprovozněny doufáme ke konci 2018.

OČKOVÁNÍ Počet produktů: 136

Emaxxs pletené a háčkované výrobky, jsou z velmi kvalitních materiálů. Neštípou (vlněné výrobky jsou označeny a v popisu upozorněno, že před vypráním ve speciálním prostředku na vlnu, mohou lehce štípat), netlačí, jsou velmi odolné a snadno údržbové. Při jemném praní vydrží i několik praní v pračce, ale doporučujeme ruční praní,aby vám výrobky v...

Emaxxs pletené a háčkované výrobky, jsou z velmi kvalitních materiálů. Neštípou (vlněné výrobky jsou označeny a v popisu upozorněno, že před vypráním ve speciálním prostředku na vlnu, mohou lehce štípat), netlačí, jsou velmi odolné a snadno údržbové. Při jemném praní vydrží i několik praní v pračce, ale doporučujeme ruční praní,aby vám výrobky vydržely stále krásné, bez žmolků a změny tvaru. 

Rozměry nejsou dle konfekce, ale dle skutečného rozměru končetin nebo obvodu hlavy, hlavně z důvodů, že konfekční velikosti se velmi liší dle každého výrobce.

Každý výrobek je dle vlastního návrhu, nejsou to kopie a ručíme za jeho kvalitu, proto pokud někde objevíte podobný výrobek bez naší značky jedná se o padělek.

Zobrazit
Zobrazeno 1 – 24 z 136 položek